HAKKIMIZDA

HER ZAMAN SİZİNLEYİZ

Turizm sektöründe yer alan FEHMİ ARMAN HEALTH TOURİSM Kültür ve Turizm Bakanlığı ve Türkiye Seyahat Acenteleri Birliğine Bağlı Kayıtlı Seyahat Acentasıdır.

Kuruluş amacı, hizmet verdiği misafirlerinin ihtiyaçlarını en etkili şekilde karşılayarak en uygun fiyatlar ile en yüksek memnuniyeti almaktır. Seyahat danışmanlığı alanında uzmanlaşmış kadrosu ile gerek büyük, gerek küçük çaplı organizasyonların tümüne aynı özeni göstererek, en uygun çözümleri sunar. Kalıplaşmış turizm anlayışı dışına çıkan FEHMİ ARMAN HEALTH TOURİSM uluslararası sağlık turizminde önemli rol oynar. Bir çok ülke ile bağlantıları olan şirketimiz öncelikle misafirlerinin ihtiyaçlarını en doğru şekilde anlayarak sadece o müşteriye özel bir hizmet sunar. Her müşterinin ihtiyaç duyduğu hizmet farklılık gösterip, sadece çalışan FEHMİ ARMAN HEALTH TOURİSM, kalıplarının dışına çıkarak hep farklı ve size özel değerler taşır.

Tüm Sağlık sorunlarınızda ve Aradığınız Alternatif Tedavi ihtiyaçlarınız da sizinleyiz.

FEHMİ ARMAN HEALTH TOURİSM ‘de bizi tercih eden herkesin her türlü sorununu tam bilgi ile çözmekteyiz. Türkiye’de aradığınız en profesyonel kurum ve doktorlar ile sizleri buluşturuyor ve sağlık için aradığınız tüm hizmetleri kusursuz şekilde almanızı sağlıyoruz.

En modern tıp teknolojileri ile tam donanımlı hastane, klinik, muayenehanelerde aradığınız tüm hizmetlere ulaşmanız için buradayız.

Alanında uzman tecrübeli doktorlar ve son teknolojiye sahip tüm kurumların bilgilerini sizlere sunuyor, sizleri doğru tedavi almanız konusunda her zaman bilgilendiriyoruz.

Tedavi planlarınızı size uygun doğrultu da oluşturuyor, Türkiye’ye gelmeden sizler için ön araştırma yaparak sizlere rapor sunuyoruz.

FEHMİ ARMAN HEALTH TOURİSM olarak sizlere en temiz ve nezih ortamlarda profesyonel sağlık desteği sunmaktan mutluluk ve gurur duyuyoruz. Her türlü süreciniz için bizlere güvenle ulaşabilir, profesyonel ve kurumsal destek alabilirsiniz.